27.09.2021 - Jonáš
    zpět na archa-most
ZPĚT NA ARCHA MOST

 
 

Aktuálně v Dublinu:

 
Omlouváme se, ale v současnosti neprobíhají u nás v Dublinu žádné akce.
 
 
 

Vážení hosté,

vítejte v hospodě, která potvrzuje okřídlené přísloví "Sládek pivo vaří, hospodský ho dělá". Můžete zde totiž ochutnat vynikající piva z produkce našeho pivovaru, o která je tady skutečně postaráno s patřičnou péčí a pozorností. Čepovaným pivům zde samozřejmě kraluje Staropramen, typické české pivo té nejvyšší kvality, které vaříme z nejkvalitnějšího sladu a chmele klasickým výrobním postupem, prověřeným léty zkušeností našich mistrů pivovarského řemesla. Tyto zkušenosti spolu s tradicí piva, jehož historie sahá až do roku 1869, jsou nejlepší zárukou jeho kvality a současně i zdrojem naší hrdosti.Každé pivo, které zde ochutnáte, má svůj nezaměnitelný charakter a chuť. Co víc si přát, než aby jste si v příjemném prostředí vychutnali naše piva doplněná specialitami zdejší kuchyně.

S pivovarským pozdravem "Dej Bůh štěstí".


Pivovary Staropramen
Piva z těchto pivovarů vás náležitě osvěží. Pro svůj nezaměnitelný říz i charakteristickou chuť s jemnou chmelovou vůní a přirozenou hořkostí, si získávájí čím dál tím více příznivců z řad ctitelů piva. Více na www.pivovary-staropramen.cz


Staropramen
Osvěžující světlé výčepní pivo bohatě přírodně sycené oxidem uhličitým. Pro svůj nezaměnitelný říz i charakteristickou chuť s jemným chmelovým aroma a přirozenou hořkostí by Staropramen Světlý oceněn ve třech různých soutěžích jako nejlepší desítka roku 2002. Více na www.staropramen.cz.

Stella Artois
Elegantní a kultivovaný nejprodávanější belgický ležák vařený z nejlepších surovin na základě zkušeností získávaných od roku 1366. Pivo s charakteristickou chutí, řízem a příjemnou hořkostí, jež ho odlišuje od ostatních ležáků na světovém trhu. Pivo pro opravdové znalce. Více na www.stellaartois.com.

Guinness
Nejpopulárnější světový STOUT - svrchně kvašené tmavé pivo.Vyrábí se od roku 1759, kdy si Arthur Guinness pronajal v Dublinu malý pivovar a začal vařit pivo pod svým jménem. Více na www.guinness.com.

Granát
Polotmavý ležák Granát byl v pivovaru Staropramen poprvé uvařen již v roce 1884. Základem tradiční receptury je tzv. sypání, kdy dochází k míchání světlých a speciálních sladů. To dodává ležáku jeho charakteristickou granátovou barvu, plnou, jemně hořkou chuť a chmelovou vůni. Více na www.staropramen.cz.

Leffe
Leffe je svrchně kvašené speciální světlé nebo tmavé pivo s obsahem alkoholu 6,6 %. Belgické klášterní pivo s tradicí výroby sahající až do 13. století. Více na www.leffe.com.

Desperados
Desperados je první originální pivo s příchutí tequily, které kdy bylo vyrobeno. Vyrábí se ve francouzském pivovaru Fischer odkud je exportováno do celého světa. Je jedním z mála piv, které se díky osvěžující nasládlé chuti těší popularitě jak mezi muži, tak mezi ženami. Obsah alkoholu 5,9 odpovídá nám srozumitelnější “patnáctce.“

Pilsner Urguell
Pilsner Urquell má plnější odstín zlaté barvy než ostatní světlá piva. Na patru má mimořádně lahodné sladové pozadí: poměrně plné, ale mírné a stravitelné, čož zvyšuje jeho pitelnost. To je výsledkem působení tří faktorů: měkké vody, kvality ječmene a trojnásobného rmutovacího procesu. Tento postup přispívá k hloubce sladové chuti tohoto piva. Více na www.prazdroj.cz.

Heineken
Příchod světlého piva a nárůst jeho obliby v celé Evropě přiměl Gererda Ariadna Heinekena v roce 1870 k myšlemce také vařit pivo cestou dolní fermentace. Díky tomuto rozhodnutí si i dnes můžeme vychutnat světlý ležák Heineken. Více na www.heineken.cz.

Corona
Corona extra je značka mexického piva, které se vyrábí v pivovaru Modelo v hlavním městě Mexico city. Je to spodně kvašené světlé pivo oblíbené mezi spodní vrstvou obyvatel Mexika. Corona se vaří z vody, kukuřice, rýže, chmele, kvasnic a kyseliny askorbové.

Hoegaarden
Přírodně zakalené, pšeničné pivo s příjemnou, slámově žlutou barvou a překvapivě osvěžující, osobitou chutí s obsahem alkoholu 4,9%.
 

Adresa:

 
Obránců míru 2945/3
Most  434 01
tel.č.: +420 476 735 342
ZOBRAZIT MAPU

 

Provozní doba:

 
Po - Čt 11:00 - 24:00
Pá - So 11:00 - 02:00
Ne 11:00 - 23:00
KUCHYNĚ
Po - Pá  15:00 - 23:00
So - Ne 11:00 – 23:00

 

Odebírání novinek:

 
Zde si můžete zadat odběr novinek z našeho webu.
 

Kniha přání a stížností:

 
Napište nám prosím Vaše postřehy, nedostatky a návrhy na zlepšení.
Meníčka.cz - nejlepší adresa před obědem
 
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

U nás můžete platit kartami a využít slevové šeky - platební karty a slevové šeky
© 2010 - 2021 Archa s.r.o. zákaz používání textů a fotografií
vytvořil DYNAMIC software
www.dynamic-software.cz